Teslimat Koşulları

www.dekorzade.net üzerinden satın aldığınız ürünleri kendi araçlarımız veya anlaşmalı kargo şirketleri ile adresinize teslim ediyoruz.   

• Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde siparişinizin teslim edilmesi için öngörülen süre bilgisi ürün sipariş sayfasında belirtilmektedir. 

İade ve Değişim

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri hiçbir koşul belirtmeden 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamaları kapsamında satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz veya değişim talep edebilirsiniz.Fakat iadelerde kargo ücretini müşteri kendisi ödeme yapar. İşletme bundan sorumlu değildir.

Tarafımızı bilgilendirmenizi takiben bize ulaştıracağınız hatalı ürünün hatası giderilecek yada yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılması mümkün değildir.

İadesini yapacağınız ürüne ait tüm aksesuarların ve varsa hediye/kampanyalı ürünlerin de aynı anda iadesinin yapılması gerekmektedir.